Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel mi a teendő?

Ezzel mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok.

Nagyjábol 2 éve a csuklóm alatt elkezdtem érezni valamit, néha fájt.

Ez egyre nőtt, de különösebben nem fájt

Nagyjából egy 10 hónapja voltunk ortopédián, és megemlítettük az orvosnak, ő mondta hogy ennek a neve ganglion, és hogy ha nem fáj akkor nincsen vele semmi teendő

Azóta csak nőtt, és elkezdett fájni(eddig csak alkkor fájt ha pl fekvőztem, de szerencsére meg tudtam beszélni a testnevelés tanárommal hogy az ilyen feladatokat nem kell akkor csinálnom, szóval nem attol kezdhetett el nőni és fájni)

Szóval nagyjából márciusban elkezdett nőni, és nagyjábol nyár elején fájni is

Hol jobb hol rosszab.

Vannak napok amikor egészen jo, és vannak nspok amikor ledöbbenek, hogy hogy tud ez így fájni

Utánaolvastam, hogy van erre műtét, meg ilyenek, de inkább tapasztalatok, tanácsok érdekelnének!

Valakinek volt már ehhez hasonló?

Októberben kell megint menni ortopédiára, majd mondjuk az orvosnak, csak addig gondoltam felteszem a kérdést

Köszönöm előre is!!


2018. aug. 26. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, viszont a leírtak alapján jobb lenne minél előbb átesni a műtéten, hiszen fájdalmat okoz.
2018. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!