Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lumbális sérv mütét után...

Lumbális sérv mütét után valószinű hogy ujabb mütét vár rám? Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kiváncsi!

Figyelt kérdés
2016-ban volt L4-L5 porckorong sérv mütétem.MRI és a lábba sugárzó fájdalmak(amit csak párszor éreztem )derék fájdalmak miatt én és orvosom a mütét mellett döntöttünk!Mondván lebénulhatok ha nem müt meg,persze tb alapon!Sajnos semmi segítségem nem volt/van,4 gyerekem van,max.a férjem segitett és segít ha épp nem dolgozik!De,se anyagilag se idöm nem volt hogy eljárjak bármilyen kezelésre tornára stb.sajnos mire idöpontott kaptam volna addigra a gyerekemért nem tudtam volna menni az oviba,a többi gyerek meg suliba.ahol lakunk a közlekedés elég gázos,autónk nincs!Kb.3 hete csak megfordultam teljes testtel mosogatás közben és éreztem hogy belesugárzott a jobb lábamba,nem érdekelt.De rá 2napra olyan szinten bele nyilat egész a talpamig töbször is hogy összecsuklottam és sirógörcsött kaptam,és ez a lesugárzó érzés a mai napig tart,sajnos nem mulik el.Éjjel fekvés közbe alig tudok fordulni is mert belenyilal!Fájd.csill.szedek,aug.30-ra van idöpontom idegsebészhez!Nagyon elvagyok keseredve,rossz lenne megint egy mütét!9 hónapja csináltattam Mrit,amin a lényeg hogy gyöki irritáció van.bocsi ha hosszúra sikeredett de már elég volt hogy kezdődik minden elöröl!40/N.
2018. aug. 27. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiropraktort erdemes lehet felkeresni.
2018. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Omron Tens készüléket, és II-es típusú kollagént próbáld meg.
2018. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami nem gyógyít: gyógytorna, gyógyvíz, csontkovács, csodaszer, mri., műtét

Ami gyógyít: megszünteted az okot vagyis a rossz testtartást kemény edzéssel.

2018. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!