Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülök és erőtlen vagyok....

Szédülök és erőtlen vagyok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok. Kb 3 éve járok orvostól orvoshoz de mind hiába. A panaszaim hátterében sem szemészeti-, sem fül-orr-gégészeti-, sem pedig neurológiai probléma nem áll. Erősen szédülök, sokszor erőtlen és gyenge vagyok. Rossz a közérzetem is. Epp ezért nem szeretek egyedül mászkálni. A boltokban a világitás és a padló ingerli a szememet. Amikor rámjön, akkor olyan mint ha nem lenne erőm. Elhalkul a hangom, és elkezd forogni előttem minden, olyan érzés mint ha borulnék. Ezzel a gyorsabb járás-tempómmal tusok javítani egy kicsit. Sokáig nem tudok egyhelyben maradni és nyomást is szoktam érezni a fejemen/fejemben. Már jóval több folyadékot iszok es többet is pihenek.

Ha valakivel hasonló történt,mit javasol?

Előre is köszönöm a válszokat!



2018. aug. 31. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

vérvétel?

Nincs valami gond ott?

2018. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vérkép*
2018. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Súlyos oka szinte biztos, hogy nincs, ennyi idő elteltével. Nem képzeltél be agydaganatot, vagy más súlyos betegséget? Az okozhat ilyet. Esetleg a pánikroham. Az eltarthat egy órán keresztül is. Ezek kimondottan a hipochondria következményei/tünetei. Szövődménye ugyan nincsen, pszichésen viszont tönkreteheti az embert, a mindennapok részévé válhat. Elindul a folyamat, és nehéz belőle kiszállni. Én is voltam így, szörnyű volt.
2018. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Illetve még a cukorbetegség, mint veszélyes dolog.
2018. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vérvételen is voltam , a vérképem teljesen tiszta! A cukorszintem 4.8, tehát azzal sem volt gond. Hát megfordult a fejemben, hogy valami súlyos, de nem képzeltem be.

Köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 31. 21:24
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha a beképzelés lehetősége fenn áll, mit tehetek ellene. Te hogy jöttél rá erre, vagy hogy sikerült "kigyógyulnod" belőle?
2018. aug. 31. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomás? 24 órás mérő volt már?
2018. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elküldtek rá, de ott azt mondták nem kell. Most új időpontra várunk😳
2018. aug. 31. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Mentális probléma. Talán szorongás
2020. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem mielőtt elindulsz nem eszel és a vérnyomásod leesik.

Lehet az is hogy sokat stresszeltél vagy sokat vagy ideges, zavart.

Nekem is hasonló volt, de én depressziós voltam és rengeteget idegeskedtem. Mindig mikor egyhelyben nem tudtam megállni, járkáltam, hogy ne szédüljek el. Szerintem mielőtt mész valahova,egyél egy csokit, amivel rengeteg energiát pótolhatsz

2022. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!