Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kéz láb száj betegség meddig...

Kéz láb száj betegség meddig fertőz?

Figyelt kérdés

Valószínűleg szerdán fertőződtem meg, mivel akkor tartózkodtam egy olyan váróteremben, ahol gyerekorvosra is vártak gyerekekkel. A fertőzés pénteken jött ki, ami csak pár enyhe pöttyben, és azok érzékenységében és enyhe viszketésében nyilvánult meg, most vasárnapra már elkezdtek halványodni, a viszketés és az érzékenység már elmúlt...


Az érdekelne, hogy csütörtökön találkoznék pár ismerősömmel (így is el lett tolva, pont amiatt, mert pénteken kijöttek a pöttyök) és most már nem kell aggódnom a fertőzés miatt?


(Onnan tudom, hogy ez az a betegség, mivel kb 1 éve pont ugyanezt kaptam el.)



2018. szept. 3. 03:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Hámlani még nem hámlik. Hólyagosnak se volt igazán hólyagos max 1-2 közelített efelé.
2018. szept. 3. 03:31
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mi az a kéz láb száj betegség??

De most komolyan, én ilyen betegségről nem tudok.

A pöttyök bárányhimlőre utalnak.

2018. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha beírod a keresőbe, megtalálod. :D Csak pont ez a bajom, hogy nem írnak arról konkrétumot, hogy meddig fertőz...
2018. szept. 3. 12:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy is inkább, amit egyáltalán írnak az gyerekekre vonatkozik, de náluk általában sokkal durvább lefolyású.
2018. szept. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!