Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthásan, betegen, mennyivel...

Náthásan, betegen, mennyivel rosszabbul teljesítetek suliban, munkában?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon beteg vagyok, ha egyáltalán nem tudok koncentrálni, akkor be sem megyek. Ha csak egy kis megfázás és úgy érzem, hogy nem olyan kába a fejem, úgy túl lehet élni, de egyébként bármi bajom van, borzasztó úgy odafigyelni bármire is.
2018. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Kis megfázással semmi különbség de ha tényleg beteg vagyok akkor sokkal rosszabbul. Suliban konkrétan nem is emlékeztem azokra a napokra amikor betegen mentem be, csak a szüleim akkor sem hitték el hogy beteg vagyok ha a tanár küldött haza mert 40 fok lázam volt.
2018. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
-4 és -57% között.
2018. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Tavaly ettem egy romlott krumplifőzeléket.

Már aznap éjszaka telehánytam mindent.

Annyi minden kijött belőlem, hogy konkrétan felállni nem bírtam. Ott feküdtem a telehányt kádban, mire valahogy elvonszoltam magamat az ágyig...


1,5 napig csak feküdtem, meg aludtam.


Amire még emlékszem, hogy 2015 február elején voltam még nagyon beteg.

Szinte egy egész hétig otthon voltam.


18f

2018. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!