Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Űdv.19-éves férfi vagyok és...

Sirangel kérdése:

Űdv.19-éves férfi vagyok és Akut Limfoid Leukémiám-van ki mit tud róla és es kemoterápiáról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teljesen gyógyítható főleg az én koromban de akinek van bármi tapasztalata (élménye) akár a Leukémia ezen fajtájáról? Vagy a kemoterápiáról az kérem ne tartsa magában.

#leukémia #kemoterápia #Akut Limfoid Leukémia
2018. szept. 3. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
gondolom már nem aktuális a kérdés de.. azóta jobban vagy? 18/L hasonló problémával
2019. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kedves #1-es válaszoló? Remélem minden rendben veled:)
2019. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azóta jobban vagyok már :) sokat voltam kórházban nagyon de már már csak otthoni kezelésem van és időközben már rendesen eszek és edzeni is tudok :) a hajam is vissza nőtt.
2019. jún. 27. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó nagyon örülök neki!! Nekem hodgkin limfomam van én 21 éves vagyok a 8. Után már nem volt aktív nyirok csomó de még 4 kemot kapnom kell ebbol már csak 2 van hátra és utána újra PEtCT remélem az is jó lesz és akkor vége a kemonak
2019. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!