Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis, hogy kicsit be...

Normalis, hogy kicsit be szoktam kakilni es pisilni eleg gyakran? Kérlek, ne csináljatok viccet belőle, komoly a probléma!

Figyelt kérdés

Nehany hetig tart,utana nehany hetig nem megy be ,ez valtakozik.Nincs osszefugges a pisi es a kaki inkontinencia periodusok kozott.

Orvosok szerint semmi bajom.

Regebben en azt hittem,hogy ez normalis,mindenki be szokott kicsit kakilni,pisilni neha,az utobbi evekben jottem ra,hogy nem az.

Szoval kisebb,nagyobb barna csik az alsonemun vagy ermenyi-tenyernyi pisifolt a fehernemun,mire kierek wc-re.de nem mindig.Ma megint emlitettem a nogyogyasznak az eves vizsgalatomon,de szerinte folyas lehet szerinte ilyen idosen biztos,hogy nem pisilek be.Merthogy en se tudom sokszor eldonteni,hogy ez most mi,ami kifolyt belolem,mire kierek wc- re.sokszor a wc ajtonal erzem,hogy epp most ment be a pisi vagy az az akarmi.

Sajnos ha hig a szekletem,akkor tobb is,mint egy kis csik,van,hogy mar nem csak a fehernemum olyan,meg van,hogy mar a tisztasagi betet is atazik.

Nem szultem,nogyogyaszati mutet nem volt.

Ideggyogyasz,nogyogyasz,urologus latott,kezi vegbelvizsgalat is volt,meg MR is volt,azt hiszem.

45/L



2018. szept. 3. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
45 lány???? Ezt ne írtad volna. Így tuti kamu
2018. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

45/N

Vagy hogy szoktak irni?

2018. szept. 3. 22:02
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha te magad sem tudod eldönteni, hogy az e ami, az orvos meg pláne nem, akkor rakd elé a bizonyítékot. Betét, és amikor van benne valami, oda mész, kiteszed az asztalra. Te tudod mikor szokott ilyened lenni, úgy időzítsd az időpontot hozzá, aztán vizsgálódjon akkor. Kérd a körzeti orvos segítségét, mindjárt máshogy nézek rád, ha beutalóval mész szerintem.
2018. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha azt irom 45/ F,akkor nem tudni,hogy femail vagy fiu.
2018. szept. 3. 22:03
 5/20 A kérdező kommentje:

Szoval vigyem a betetet.Jo otlet.Kicsit en mar en is gondoltam ra.

Koszi a valaszt.

2018. szept. 3. 22:04
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát a lábad között viszed mindenképp, nem ? Ha van benne produktum annál jobb. Gondolod meglepődik bárki is, láttak ennél már olyanabbat is.
2018. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Femail?? Talán female
2018. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ma azt mondja,az orvos,hogy ennyi idosen nem szoktak meg bepisilni,esetleg tobb gyerek utan!

Kesobb jutott eszembe,hogy ez mar csak azert sem igaz,mert most halt meg az unokatestverem,48 eves volt,rakban,es ugy kezdodott neki,hogy egyre jobban bepisilt. Keresztanyam,az unokatestverem anyukaja mondta,hogy mar ott tartott ,hogy pelenkat hordott,es csak akkor ment el vele orvoshoz,de mar keso volt es meghalt.negy eve nem volt nogyogyasznal o viszont,az igaz,velem ellentetben,en jarok szuresre rendesen.

2018. szept. 3. 22:12
 9/20 A kérdező kommentje:
Female,elnezest.
2018. szept. 3. 22:13
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez nem normális.


Azt ajánlom, hogy keress fel egy másik nőgyógyászt.

2018. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!