Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol raz ki a hideg?

Mitol raz ki a hideg?

Figyelt kérdés

A jobb combomon futkos a hideg, igy neha neha a semmibol. Nem fazok, mas testreszem nem is ilyen. Neha szokott a fejem is, jobb oldalon a hajamnal a fulemtol tarkoig kiraz a hideg, de az egyszer van. A labamra meg egesz nap orankent rajon. Ez normalis? Aggodjak? Nincs gerincservem reumatologus szerint.

20/L


2018. szept. 4. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs amiért aggódj. Idővel majd elmúlik lehet hogy az idegek. Nekem is szokott az arcom bizseregni, mintha valami futkosna rajta, idegek.
2018. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is szokott es az el is mulik. De a jobb labam nagyon belendult a mai nap folyaman. Aztan kicsit mar aggaszt. :(
2018. szept. 4. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem fordulj orvoshoz vele, nem lehet tudni komolyabb baj lesz Vagy nem belőle, de ha elmész azzal csak nyersz nem vesztesz semmit! Lehet majd azt mondják semmi komoly, de legalább biztosra mész és megnyugodsz!
2018. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!