Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon dobog a szíve, a...

Nagyon dobog a szíve, a szívem fele fáj, és szúr a szívem is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Igazából azért fáj mert nagyon sok teát ittam... és bepörgött a szívem. Régebben ilyen nem volt hogy a teától, csak a kólától de azt már nagyon ritkán iszok. Bevallom soha nem ittam vizet. Ma kezdtem el, este. De mit tudnék csinálni? Biztos a teától volt?

2018. szept. 4. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Sürgősen változtatnod kéne ezeken a szokásaidon a saját érdekedben!Energiaitalt gyakran fogyasztasz?Ha igen ideje azzal is felhagyni.Kivancsi vagyok hány éves vagy,de igazából nem számít,mert minél hamarabb el kene menned valamilyen vizsgálatra,ahol kiderülne mi okozta ezt.En ezt javaslom neked,minél hamarabb derüljön ki, mint hogy túl késő legyen...
2018. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Szerinted nagy a baj? Amúgy soha nem volt ezelőtt semmi ilyen problémám, soha nem szedtem gyógyszert stb..
2018. szept. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!