Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólia után 1-2 hónappal...

Tüdőembólia után 1-2 hónappal késöbb is nehézlégzés normális?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja volt kétoldali tüdőembóliám és még mindíg van hogy napokig nehézlégzésem van és nyom a tüdőm, ez normális? Van aki hasonlókat tapasztalt?

2018. szept. 9. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyenem, de adj hálát Istennek, hogy most itt irkálhatsz és hogy jobban vagy.
2018. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen rettentően hálás vagyok, hogy túléltem, főleg hogy még csak a huszas éveimet taposom, de nagyon sokat stresszelek is, hogy valami szövődménye lehet.
2018. szept. 10. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem lassan 3 éve volt mikroembóliám. 28 éves voltam akkor. És mivel sérültek az erek meg a hörgők nekem folyamatosan nehézlégzésem és mellkasi és hátfájásom van. Xareltot szedek. Írták asztma pipát is de semmit se ért mivel nem olyan jellegű. Jobbulást neked
2018. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!