Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mentális probléma lehet?

Mentális probléma lehet?

Figyelt kérdés
Apukámat vesztettem el egy balesetben..rá pár hónapra elkezdtem betegeskedni hol itt hol ott fáj voltam kivizsgáláson a vizsgálatok eredmènyei jól jöttek ki.halál félelmeim vannak ..pszichioterapeutahoz is jártam ..valaki esetleg tusba valamit tanácsolni? 23/L

2018. szept. 14. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Ami történt megtörtént, ez ellen nem tudunk mit csinálni.

Magadat fogod tönkretenni ha nem lépsz ezen túl.

Halál félelme szinte minden embernek van, kinek súlyosabb ,kinek nem, nem tudunk a halál ellen mit tenni.

Apukád is azt szeretné hogy légy boldog és vidám ,minthogy örökké betegeskedj.

Próbálj meg túl lépni.

Remélem tudtam egy két biztató szót írni.

2018. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! A gyász iszonyat megterhelő a szervezetnek. Valószínűleg legyengült az immunrendszered is. Ilyenkor pl az influenza valóban meg van, és az izületi fájdalmak is, de a félelmek, szorongások leli alapon vannak. Én a rendszeres sportot + meditálást tanácsolnám.
2018. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!