Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belsö aranyér okozhatja a...

Belsö aranyér okozhatja a tünetet? Reggel nagy wc zés után vetem észre nagyon véres volt a vécé papir meg a vécébe is volt valamenyi vér

Figyelt kérdés
azota meg semi ez lehet belsö aranyér más tünetem nincs.Az utobi idöben enyhén szolva kikészültem idegileg ,pár napja meg véletlennül leültem hideg köre ,mikor amugy is érzékeny vagyok a hidegre

#Aanyér
2018. szept. 15. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet akár az is,azért legtöbbször kitapintható.
2018. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet végbélrepedés is, meg sok más oka is lehet. Azért orvoshoz menj el vele.
2018. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel mikor voltam nagy vécén már semi nem volt csak akkor egyszer ,jo tegnap kenegetem köröm virág krémel égöérzést éreztem ,meg reggel vécézés után éreztem égö érzést de vérzés már nics ,jo tegnap volt szorulásom ,ma már nincs volt már egyszer ilyen pár éve akor is ilyen streszes idöszak után voltam
2018. szept. 16. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!