Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a betegség tönkreteszi az...

Ez a betegség tönkreteszi az életem. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és másfél éve elkaptam egy intim fertőzést. Az elvileg régen elmúlt, de iszonyatosan rossz tünetei megmaradtak. Folyamatos, nagyon erős vizelési ingerem van, amihez égő érzés, fájdalom társul. Rengeteg orvosnál voltam, urológus, nőgyógyász, sok gyógyszert is szedtem de semmitől nem lettem joban. Fél éve járok pszichologushoz, mert persze megkaptam hogy lelki okok, de ettől sem lett jobb. Semmit nem tudok csinálni és nagyon depressziós vagyok. Valaki kigyógyult már hasonlóból?

2018. szept. 16. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy kaptad el? És mi a betegség neve?
2018. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*Volt már valaki hasonló helyzetben?


Nem.

2018. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől kaptam el, nem voltam sem uszodában, sehol. Csak egy nap elkezdődött
2018. szept. 16. 11:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudják mi a neve
2018. szept. 16. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg orvosnál voltál és sok gyógyszert szedtél, mégsem javul a helyzet, akkor itt aligha fogsz kapni hasznos infót... Csak azt tudom javasolni, hogy keress más orvosokat és írass fel velük más gyógyszereket. Ha a hagyományos gyógymódok nem segítenek, esetleg megpróbálkozhatsz a homeopátiával is.
2018. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barinőm fázott fel egyszer még kb 4 évvel ezelőtt. Akkor kapott antibiotikumot és úgy tűnt eltűnt. Ám 2 éve újra előjött. Szedett megint antibiotikumot, ült órákat kamilla teában és közben tőzegáfonyázott, de ugyanúgy pisilnie kellett állandóan és az égette, neg csípte. Volt teljeskörű vizsgálaton Angliában és Magyarországon is, de semmit sem találtak. Aztán egyszercsak elmúlt neki. Majd jött hirtelen egy stresszes időszak és megint előjött neki. Szóval keresett valamit amivel relaxált és megint eltűnt. Szóval hiszem, hogy neked is pszihés és ez a mostani depi és stressz sem árt jól. Remélem egy picit segítettem
2018. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!