Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet hogy agydaganatom van?

Létezhet hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Mostanàban előfordul szédülök és néha megfájdul a fejem, illetve néha tikkelek amit elötte soha nem csináltam.Elmentem háziorvoshoz akinek neurologus a végzettsége megcsinàlt velem gyakorlatokat azt mondta minden tökélete. Elküldött szemfenék vizsgálatra fülészetre mindenem tökéletes, de én nem nyugodtam meg és elmentem egy magán neurologushoz is, de ő sem küldött tovább mr-re. Azt mondta kifogástalan a vizsgálat eredménye és felesleges. Szerintetek érdemes elmennem magán mr-re hogy megnyugodjak? Annyi rémhírt olvasni hogy nem vették észre a daganatot! Hànyingerem egyébként nincs.
2018. szept. 17. 12:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzàtennék hogy szellemi munkàt végzek napi 10 órában ügyfélszolgálaton de a teljesítményemre gondolkodásomra ez nincs hatással inkább a közérzetemre.
2018. szept. 17. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Vérvételen voltál-e? Aki agydaganatos, annak nagyon rossz a vérképe. Ha túl vagy a vérvételen és jók az eredmények, akkor nem vagy agydaganatos. Ha rossz a vérképed, akkor én a helyedben mindenféle kivizsgálásra elmennék, amire csak lehet. A háziorvostól kérd, hogy küldjön vérvételre..
2018. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont most voltam laborban mert majd lesz egy kisebb lábműtétem és emiatt mindent kivizsgálnak elötte hogy műthetnek-e. A lehető legrosszabbkor utaltak be mert előző nap húztàk a bölcsességfogam illetv taknyom nyálam egybefolyt fájt a torkom szóltam is bent hogy lehet nem a legjobbkor vesznek vért.. mondták hogy köszönik hogy szóltam ezt figyelembe veszik. Pàr nap múva hívtak is hogy megvan a műtét időpontja én megkérdeztem hogy akkor minden rendben volt? A válasz az volt hogy nagyon minimàlis emelkedés valóban volt a vérképben de semmi egetrengető, ahogy akkor voltam belefér. Na nem tudom akkor ez most mit jelent.
2018. szept. 17. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az MR. A frontoktól szédülhetsz és fájhat a fejed is, mostanában sok volt. Szedj magnéziumot, az jó lehet a tikkelésre és a fejfájás megelőzésére is. Plusz használhatsz műkönnyet, lehet száraz a szemed.
2018. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A háziorvos is ezt javasolta a magne B6ot illetve a sok folyadékot mert sajnos előfordulnak olyan napok hogy “elfelejtek inni”
2018. szept. 17. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha agydaganatod lenne, akkor rettenetesen rossz lenne a vérképed. Megnyugodhatsz, nem arról van szó.

Én is javaslom a magnéziumot, vasat, PolyB-t, ezekből egy jó kúra helyretesz. És pihenj eleget! Üdv :D

2018. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!