Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi fájdalom, köldöknél jobb...

Hasi fájdalom, köldöknél jobb oldalon?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van e itt valaki, akit ezzel vizsgálnak/vizsgáltak?

Pár hete érzem a fent említett fájdalmat, jöv. hétfőn megye hasi uh-ra. Valójában hízás miatt kezdtek el vizsgálni. Magas a koleszterin szintem és a gyulladásom, valahol a szervezetemben.. Amikor kaptam a beutalót kb. akkor kezdett jelentkezni ez a fájdalom. Köldökömtől jobbra, tompa szúró érzés. Egyik éjjel jobban fájt mint máskor. Azóta nem voltam dokinál, majd az erednénnyel megyek vissza. Valakinek van ilyesmivel tapasztalata?



2018. szept. 18. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet epe, máj vagy hasnyálmirigy irritáció - meg még rengeteg egyéb ok.
2018. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köldöktől jobbra szerintem a belek vannak.
2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez klasszikusan hasnyálmirigy-eredetű fájdalom, a köldöktől jobbra szúrás. Esetleg kisugrzó epe, de a hasnyálmirigy az esélyesebb.
2018. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Anyukámnak volt epe műtétje.

Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 18. 10:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Így utólag egy kényesebb kérdést is feltennék... Ez okozhat szájszagot? Mert már a gócos manduláimat is kiszedték, időközben lett egy gócos bölcsességfogam, azt is kiszedték. Mâs fogászati bajom nem hiszem, hogy van. Fogászati góckutatásom még nem volt, de ez a bélrendszeri probléma közre játszhat? Évek óta tart sajnos..
2018. szept. 18. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. A vércukor pl. alapból.
2018. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor remelem jo uton haladok most mar, mert igy nem maradhatok!! :) Koszonom a segito szandekot.:)
2018. szept. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!