Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ujjak elszagosodása?

Az ujjak elszagosodása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mostanában az egészségem nem éppen a legpozitívabb irányba fejlődik és most már betegesen felfigyelek mindenre, mi minek lehet az előjele.

Pihenek az ágyban és megszagoltam valamiért a kezem, fogalmam nincs miért, de nagyon furcsa szagot érzek csak kizárólag a bal mutató ujjamon, nem nyúltam semmi olyanhoz és mint egy kutya körbeszagoltam mindent, de semminek nincs ilyen kellemetlen szaga. Kifejezetten ilyen beteg, kicsit a romló hús szagára emlékeztet, de nagyon példa se jut rá eszembe, lementem kezet mosni levendulás bakteriális kézmosóval és megszagoltam az egész kezem, nagyon erős finom illata van a szappantól , de az ujjamon ugyan azt a szagot érzem pár perccel később. Mi lehet ennek az oka?

Kérlek titeket ezt a ne vakargasd a segged, vagy fürdened kéne kommenteket engedjétek el.



2018. szept. 18. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Húsevő bacik? Nem jártál kórházban mostanában?
2018. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, jártam, pont a betegségem miatt, de nem gondolnám, hogy valamit elkaptam volna, hisz magánklinikán voltam egyfelől, másrészt pedig amióta beteg vagyok, elég erőteljesen felügyelünk a higéniára, ami amúgy is egy jellemvonásom. Nagyon jó minőségű bakteriális fertőtlenítőkkel tisztálkodom és a használati tárgyakat is mindd lefertőtlenítettük.
2018. szept. 18. 18:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán még amire nagyjábolosan hasonlítani tudom a szagot, mint a gyógyszeres vizelet, mint amikor valaki túl sok fájdalomcsillapítót vagy antibiotikumot visz a szervezetébe és a vizeletén érződik a beteg szag. De nem értem mi köze ehhez a kezemnek és, hogy miért csak egy ujjon jelentkezik. Kicsit frusztráltnak érzem magam, mert szerencsére vizeletürítési és bakteriális problémáim nincsenek, vagy legalább is tudni nem tudok róla. Esetleg ennek van jelentősége?
2018. szept. 18. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Körömgomba? Nekem volt egyszer, fel sem tűnt, csak a pedikűrös szólt. Annak is furcsa szaga volt.
2018. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B~Way válasza:

Végül már meg lett miért volt ez?

Nekem ugyan ez a helyzet kb tegnap óta.

Ugy tudnám leírni mint a friss hányás és egy pottyantós wc keveréke :/

De se korhazban nem voltam,se nem csinaltam semmi olyat ami eltért volna higiéniában az eddigiektől.

Igen fürdök is rendesen,és mosog kezet wc után :)

2019. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Érdeklödnék, hogy megtalàltàtok-e az okàt annak, hogy kellemetlen szagot éreztek a kezeteken? Én az ujjbegyeimen érzem ezt . Mi lehet ez, kívàncsi vagyok nagyon 🙇‍♀️
2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, sajnos azóta se derült ki, mi okozta akkor nálam azt, de szerencsére talán másnapra vagy két napra el is tűnt a probléma és azóta se volt szerencsére ilyen gond.

Őszintén, fogalmam sincs arról mitől volt ez.

2021. márc. 18. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!