Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki, akinek gerincferdü...

Van valaki, akinek gerincferdülése volt, de gyógytornával és gyógyúszással kikezelték? Mennyi időt vett igénybe a gyógyulás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A gerincferdülésnél nincs kikezelés, vagy gyógyulás. Az nem múlik el soha, de tornával és úszásal tünetmentessé tehető. Mennyi idő? Több hónap.
2018. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzőteremben kb fél év
2018. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mendes_girl98 válasza:
Én is járok úszásra és tornára is, és bár én nég nagyon az elején vagyok, az egyik barátnőmmel kezdtem el járni, és neki rendbejött a gerince. Már cdak kicsi a görbület neki (pontosan nem tudom mekkora) de elég súlyosan kezdte ő is. A gerincferdüléstől függ, hogy lehet-e normális a gerinced, viszont ha lehet is, akkor is évekbe telik...a barátnőm több mint 3 éve jár rendszeresen, a gyógytornászunk is tehetséges, úgyhogy nagyon szépen javult ő is, és szerintem én is jó úton haladok. Kitartás elhatározás, idő és a gerincedtől függ.
2018. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akik azzal hitegetnek, hogy de majd 3 év múlva, az első alkalmaktól még rosszabbul is leszel, különben se tudsz meggyógyulni, azoktól menekülj, fuss, ne nézz vissza.
2018. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2018. okt. 5. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!