Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem létező szagok érzése?

Nem létező szagok érzése?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónapja elkezdtem a szobámban kellemetlen szagokat érezni. Behívtam anyukámat, és apukámat, de ők azt mondják nem érzik, és, hogy "Csak beképzeled magadnak".. És onnantól kezdve napi program, hogy behívom őket és kérdezem "Nincs büdös?" , és már fulladozok is benne. Na, de visszagondoltam, hogy akkor kezdtem el gyógyszereket szedni, mivel túl sokat stresszeltem a suli miatt, savam lett és szétmarta a nyelőcsövem. Azóta szedtem 3 gyógyszert, de mostmár csak egyet kell. És megnéztem annak a gyógyszernek a mellékhatásait. Találtam olyat, hogy "nem létező dolgok érzés", vagy ilyesmi, DE csak a nagyon ritkáknál..

Lehet, hogy a gyógyszertől van? Mindenesetre én megpróbáltam nem szedni, de anyukám azt mondta mindenképp vegyem be. Segítsetek kérlek



2018. szept. 24. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem egyedüli lakója vagy annak a szobának.Van egy láthatatlan "vendéged".
2018. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosodat kérdezd meg, aki felírta a gyógyszert. Lehet mellékhatás. Ha savcsökkentőt szedsz, akkor lehet már meggyógyult a felmaródás. Próbáld meg elhagyni, vagy pár naponta bevenni, és akkor meglátod attól volt-e? Nálam szédülést okozott a protonpumpa gátló.
2018. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen! Szedek savlekötőt, méghozzá a "Ludea"-t. Megpróbálom.
2018. szept. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!