Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen kamu betegséget találja...

Milyen kamu betegséget találjak ki az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mivel elaludtam és nem mentem be iskolába, ezért bemegyek az orvoshoz és kiírattatom magamat.

A hasmenés az a baj azért nem jó mert 2 hete volt. Tavaly is minden 2. héten ezzel az indokkal voltam beteg. Szerintetek milyen új betegségem legyen, amit nem tud leellenőrizni?


2018. szept. 26. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Már nincs szülőid,vagy magadnak nem tudod (18 ha elmúltál) vagy miėrt nem mentėl kėsve besuliba?

Am szimplán szėdülsz, rossz a közėrzeted stb.. Mára megteszi. Inkabb szedd össze magad ne lógj ilyen olyan kamu okokkal.

2018. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejfájás de akkor szimulalnod kell, hogy tényleg fáj es a tabletta sem segített ellenőrizhetetlen.
2018. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Még bemehetsz a suliba, legfeljebb lesz két igazolatlan órád, ott megmondhatod, hogy hasmenésed volt, vagy hánytál, de nem mentél orvoshoz.
2018. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha vállalnád a felelősséget: "elaludtam elnézést" akkor mi történne? Felnőttként is kell majd vállalni a felelősséget sokmindenért.
2018. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mentem be. Màr megvan a betegség. Este lázas voltam, de vettem be lázcsillapítót és fáj a fejem meg hányingerem van. Ez talán megteszi a hétre. :)
2018. szept. 26. 09:00
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
És akkor majd miattad nem fognak igazolást adni annak, aki tényleg beteg, mert ráfogják, hogy ő is csak szimulál...
2018. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A szülői 3 nap igazolási lehetőséget ezek szerint már kimerítetted, pedig még tanév eleje van.
2018. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem merítettem ki. 17 vagyok.

Nagyon jól tudok szimulálni, de jövôhét hétfőn sem kell menni, mert jó színész vagyok.

2018. szept. 26. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi érteleme suliba járni? Menj el dolgozni.
2018. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ad elő, hogy szellemi nyomorék vagy. Mert tényleg az vagy.
2018. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!