Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegségekre utalhat?

Ez milyen betegségekre utalhat?

Figyelt kérdés

A vizsgálatok eredményére várok de már nagyon félek miatta hogy milyen betegségem lehet.


Az egész úgy kezdődött hogy még tavaly műtötték engem már akkor mondtam az orvosnak hogy alacsony a vérnyomásom ritkán másnapra mindig elmúlt. Mikor ő megmérte 150/100 volt a vérnyomásom. Havi egyszer kétszer fordult ez elo de gondot nem igazán okozott.


Kb tavasz óta volt hogy sokszor éhgyomorra erős kávét ittam és úgy mentem boltba és sokszor nagyon reméltem instabilnak éreztem magam visszaadni alig tudtam és hevesen dobogott a szívem. Nem sokat torodtem vele mert ritkán fordult elő.


Nyáron találtam egy diakmunkat. Reggelente ha ideges voltam ha nem hasmenésem volt. Mikor beertem a munkahelyre persze elmúlt. Igyekeztem minden reggel enni inni. Mégis a déli órákban sokszor azon kaptam magam hogy úgy szedulok nem bírok felállni továbbá nagyon izzadt a tenyerem nehezen bírtam mozogni iszonyatosan remegtem. Mikor kimentem sétálgatni inni egy kavet elmúlt. 1 hónap munka után nem is fordult ez elő. Abbahagytam a munkat elmúlt a hasmenés illetve hétvégén se volt egy ideig. majdnem minden reggel arra kelek hogy iszonyatosan fáj a hasam és csikar. Sokszor nem kelek fel egyből és elég hamar elmúlik ez az érzés.


Kb. Egy hónapja voltam külföldön egy koncerten amit iszonyatosan vartam. Minden jól is ment amíg mire jött az előadó amit vártam megint jött az erős szívverés remegés az instabil érzés. Olyan volt mintha veszélyben lennék és alig bírtam a lábamon megállni azt hittem osszeesek.kicsit leültem utána felálltam és elmúlt aznap nem is lett betudtam annak hogy biztos sokat álltam lement a cukrom. Azóta minden nap 70-85/50-70 vérnyomást merek 72 pulzussal és iszonyatosan fáradtnak érzem magam. Vercukrot is mertem az jó. Eleget iszom eszem.


Két hete rosszabb lett. Lementem boltba és mikor beertem hirtelen megszedultem. Nem volt vészes. A pénztárnál viszont megint nagy remegés az instabil érzés hogy mindjárt osszeborulok nehezen bírtam mozogni azt is remegve. Végül kijöttem ures kézzel a boltból és haza mentem ledoltem tíz perc múlva jobb lett. Azóta a sok kávé ivással is felhagytam. Ezután következő hétben ugyanúgy mentem boltba ide oda. Vettem nyugtatoteakat és alacsony vérnyomásra teakat. Túl nagy javulást nem vettem észre egyiknél sem.


Kb. egy hete terveztem újabb koncertre elmenni de le kellett mondanom indulás előtt annyira rosszul voltam. Előtte itt ott voltam nem volt semmi gond. Az állapotom nagyon kikeszitett elég sokat ittam aznap. Másnapos voltam másnap de estére kiment este megint jól lettem.


Következő napon arra keltem hogy nagyon szedulok iszonyatosan erőtlen vagyok számítógéphez se bírtam ülni illetve egész nap hascsikarasom volt. A vérnyomásom nagyon alacsony volt. Másnap sem lett jobb semmivel így eldöntöttem elmegyek orvoshoz.az orvosnál megint jött ugyanaz mint a boltban és 160/130/120 vérnyomást mert. Az ekgnel sokkal alacsonyabb lett és semmi problémat nem mutatott. Felirt beta blokkolot de nem hasznalt semmit. Elküldött ma vérvételre. Vérvételre ugyanez volt. Remegés nagy szívverés bizonytalansag érzés hogy a földön szívesebben fekudnek. otthon persze alacsony vérnyomás jo pulzus hasmenes...


Nem írtam de ez idő alatt a kezeim labaim jegcsap hidegek voltak még nyáron is.


Nagyon tanácstalan vagyok hogy nem e valami súlyos betegségem van és gyógyítható e, fogom e magam normálisan érezni újra.



2018. szept. 26. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Panikbeteg vagy. Ezek panikrohamok voltak.
2018. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja es gyogyithato. Irj nyugodtan ha barmilyen kerdesed van. - Egy sorstarsad
2018. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az alacsony vérnyomást mi magyarázza? Folyamatosan szédülök. Mintha két dolog lenne a kettő. Az orvos azt mondta hogy ez így mind a pajzsmirigy rosszul működésének a tünete és az is okozhat pánikbetegséget.


Pánikbetegség az nemcsak ritkábban fordul? Én ha most elmennek mondjuk 3x boltba mindharomszor elofordula


Lehet gyógyítani valamilyen gyógyszerrel azonnal? Sehova nem tudok már így elmenni egy hete.

2018. szept. 26. 14:15
 4/4 A kérdező kommentje:
EKG-m, vérvételem jó lett. A hasmenés és a hasi, illetve gyomorproblémák egyre rosszabbak, főleg reggel-kora délután.
2018. szept. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!