Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az anyajegyemen egy varr...

Az anyajegyemen egy varr alakult ki?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel vette észre a párom, hogy a hátamon, egy nem kiálló, lapos barna és egészséges anyajegyemen van egy varrszerű kiálló valami. Lehet pattanás, lehet kimartam. Úgy néz ki, hogy egy duzzanat van rajta, mintha szemölcs lenne, és annak a teteje pedig egy apró fekete pötty, mintha a megalvadt vér lenne, de nem tudom, mert inkább fekete. Nagyon félek, várunk pár napot, hátha elmúlik, mert ha pattanás lenne akkor elmúlna.

Mit gondoltok? 25 éves lány vagyok, fehérbőrű, viszonylag sok anyajeggyel, kettőt már eltávolítottam.


2018. szept. 29. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, de gyorsan. Nagy valószínűséggel csak kimartad, azért van rajta varr, de ha nem, akkor egy vérző anyajegy nem játék.
2018. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj el még hétfőn.
2018. szept. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Mi lett végül az anyajeggyel?
2020. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baja. Csak bepánikoltam
2020. febr. 17. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!