Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van a jobboldali mandulá...

Miért van a jobboldali mandulám megduzzadva? Miért vannak fehér foltok mind2 mandulán és a megduzzadt mögött is egy nagy fehér folt látható? Lehet köze hozzá a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
Már 2 hete köhögök és fájt a torkom viszont 4. napja antibiotikumot szedek és a torokfájás javul viszont a mandulám még mindig duzzadt illetve köhögök és a fehér foltok sem szűnnek meg .. kb 9 hónapja dohanyzok. 20 éves férfi vagyok.

2018. okt. 2. 23:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Most reggel vettem észre hogy a fehér folt ami a duzzadt mandulám mögött volt most elől van... Mi tévő legyek? Nagyon félek...
2018. okt. 3. 05:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladásod van, a fehér "foltok" azok tüszők. Tüszős mandulagyulladásnak hívják. Vigyázz vele, sokáig elhúzódhat ha nem a megfelelő antibiotikumod szeded, illetve szövődmények is lehetnek.
2018. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen szövődmények?
2018. okt. 3. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ahogy kiszedtem az antibiotikumot utána eltűntek :) neked is elfognak ne aggódj
2018. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szövődmények lehetnek pl tüdőgyulladás, szívizom gyulladás.
2018. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha szedem az antibiotikumot nem lesznek szövődmények?
2018. okt. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!