Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kényelmetlen here, hererák lehet?

Kényelmetlen here, hererák lehet?

Figyelt kérdés
Az ágyékom fáj és kényelmetlen a herém kb 1 hete, (volt olyan nap amikor semelyik sem volt) de most megint előjőtt. Semelyik rokonom nem volt rákos/hererákos. Anyám csak azt mondja hogy növök, és hogy szerinte tök normális ("jól néz ki" vagyis, nincs baja") szerinte. Már megmutattam neki. De félek mert annyit utána olvastam már. Hipchonder is vagyok. Szerintetek? Anyám már kiröhög ha valamit mondok neki (hererárákkal kapcsolatosan) mert ő szerint nincs bajom meg tudja hogy mindent beképzelek. Szerintetek? Lehetséges? Vagy csak növök?

2018. okt. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a lényeg ha leírnám akkor letiltanák az accountom :P Magyarul 16 alatt.
2018. okt. 5. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hererák. A hererák ugyanis mindig fájdalmatlan.
2018. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Ez nem igaz!!!


Ne terjessz hülyeséget!


Apósomnak úgy derült ki a hererákja,hogy fájt neki. Ha ideget ér a daganat,akkor fájhat.

2018. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a heredaganat az esetek bő 90%-ában teljesen fájdalmatlan. Ha akarod, mutathatok hivatalos forrást is, persze ők is biztos hülyeségeket terjesztenek...
2018. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hererákot nem tudni, mi okozza, de sajnos jellemzően fiatal férfiak betegsége, legalábbis a seminóma formája. Az átlagosnál jóval nagyobb kockázatot jelent az, ha valakinek későn szálltak le a heréi.

A jó hír az, hogy kitűnően kezelhető.

2018. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!