Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes elmennem proktológusho...

Érdemes elmennem proktológushoz úgy, hogy nincs kifejezett panaszom?

Figyelt kérdés
1-2 hete a végbelemen észrevettem egy nagyon apró duzzanatot, ami csak nyomásra érzékeny. Nem vérzik, ha nem zargatom nem fáj, nem viszket. Mivel terhes vagyok, tudom, hogy ilyenkor megnő az aranyér lehetősége, de azt is hallottam, hogy ilyenkor a testemben lezajló változások miatt változhatok alulról. Ha ez kezdődő aranyér mindenképpen szeretném időben elkapni, de csak úgy találomra nem szeretnék kísérletezni krémekkel, amíg nem vagyok biztos abban, hogy mi is ez. Megjegyzem rostban gazdagon étkezem, elég folyadékot fogyasztok, igyekszem a lehetőségeimhez képest mozogni is. De sajnos még 1-2 hónapig ülőmunkát végzek. Érdemes úgy elmennem proktológushoz, hogy lehet, hogy semmi bajom?

2018. okt. 5. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat a tudat, hogy megvizsgáltak és semmi bajod, akkor mindenképpen érdemes.
2018. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!