Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért rossz szagú az orrváladé...

Miért rossz szagú az orrváladékom?

Figyelt kérdés

tegnap elégé ramatyul éreztem magamat a munkában fájt a fejem meg az arcom (valószinűleg arcüreg gyulladás) de a rossz szagú orrváladékot nem tudom meg magyarázni, nincs fel dagadva az arcom de fáj és a fejemre is kihat. haza értem vettem be egy aspirint és lefeküdtem kicsivel jobb volt ma reggel keltem fel és nemtudtam mi olyan büdös és akkor kifujtam az orrom és kiderült hogy az orváladékom volt ilyen büdös, sárga orrváladék és elég kelemetlen szagú és a számban is érzem.

A munkáltatom viszont nem fog elengedni szabadnapra mivel egyedül vagyok abban a pozicioban amit dolgozok és így nagyon nem akar..az a kérdésem hogy itt már gyors beavatkozás kell, vagy itthon is ki tudom magamat kurálni? Válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 6. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott mikor megvagyok fázva mert ugye éjszaka alszok nem fújkálom az orrom. Viszont nekem csak reggel ilyen még ki nem fújom egy párszor. Utána már nem.
2018. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem reggel óta :/ olyan szinten hogy el akarom magam hányni. meg be is lázasodtam de viszon amelyik oldalt fáj nincs eldugulva az orrom ki tudom fujjni és jőn is belőle váladék de akkor eszméletlenül hányinger. a másik orrjáratom van bedugulva de az a váladék nem büdös
2018. okt. 6. 18:00
 3/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem le írni hogy azon az oldalon van egy gyökérkezelt fogam is ami 2 napja fájt
2018. okt. 6. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el ahogy lehet a háziorvoshoz! Lehet kell antibiotikum.
2018. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!