Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudnak mit kezdeni...

Miért nem tudnak mit kezdeni az orvosok egy boka ínszalag gyulladással?

Figyelt kérdés

Ilyen kenőcs, meg olyan kenőcs, meg gyógyszer, meg jegeljem, meg pihentessem, szépen el is múlik, majd amikor elkezdem normálisan használni, visszatér az egész gyulladás. Kérdezem, mitől, ráfogják, hogy túlerőltettem. De mivel, amikor hetek, sőt hónapok óta csak pihentetem, meg kímélem???


Merre induljak, ahol a kiváltó okot keresik, nem pedig tüneti kezelést alkalmaznak? (körzeti orvos, ortopédia, sportorvos megvolt)


2018. okt. 8. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak boka szalag szakadása volt a kórházban majdnem megműtötték de előtte elment egy magán dokihoz aki mondta hg ne műtesse meg mert nem fog tudni járni ...Szóval inkább keress egy magán dokit tudom drágább de véget vethetsz a fájdalomnak
2018. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nehogy azt higgye bárki, hogy a maszek orvos jobban gyógyít. Legalábbis az én tapasztalatom annyi, hogy a magándokihoz hamarabb be lehet jutni, végighallgat az orvos, kommunikál veled, kérdezhetsz, és emellett normális a környezet,kényelmes és minimális a várakozás. Viszont a kezelés ugyanaz, mint fentebb írtam. Persze, menjek vissza, és fizessek megint.


De még mindig nem tudom, miért nem képes senki egy vacak gyulladást meggyógyítani.

2018. okt. 9. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!