Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy átlagos embernek hányszor...

Egy átlagos embernek hányszor van hasmenése egy hónapban?

Figyelt kérdés
Nekem heti 2 alkalommal fordul elő, hogy alig érek el a wc-ig. Havi 8-10 alkalom összesen kb mindig. Kicsit megijedtem, ezért elmentem kivizsgálásra. Allergia tesztek, ultrahang, ilyesmi. Az orvosom szerint semmi bajom, valakinél ez a normális. Engem viszont aggaszt! Családomban az átlag, hogy kb nem is emlékeznek mikor volt nekik ilyesmi. Az Anyám életében talán 5x ha volt úgy mint én a heti 2 alkalommal.
2018. okt. 8. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Először is, mi számít neked hasmenésnek?
2018. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem néha akkor van, amikor megjön, de az se mindig.

Keress rá az IBS-re.

2018. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
Nekem pl. soha. Érdekes, hogy mióta nem eszek húst, azóta szűnt meg ez nálam.
2018. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nekem attól függ hogy mit eszek. Zsíros kajánál gyakoribb, illetve ha megjön, akkor mindig van. Laktózérzékeny is vagyok, szóval ha megeszek valamit amiben tej van de nem tudtam, akkor is előfordul de ez a legritkább eset mert erre figyelek. Szóval ha a menstruációsat nem számoljuk, akkor évente mondjuk 3-4 alkalom.
2018. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.de attól is függ.hogy mit eszel.nálam kizárólag a joghurt váltja ki.
2018. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!