Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fura a pisilés, utána csípő...

Fura a pisilés, utána csípő érzés de nem mindig. Ha csíp kevés pisi jön, ha épp minden rendben akkor a pisi mennyisége is rendben van. Motől lehet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 9. 09:52
 1/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és nő
2018. okt. 9. 09:59
 2/5 anonim válasza:
Húgyúti fertőzés lehet . Nekem is volt már ilyen panaszom , és az urzinol segített , ez egy hagyományos növényi gyógyszer és vény nélkül kapható .:)
2018. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya teát szoktam inni a felfázás megelőzésére.

Ha már jobban fáj/csíp és a vizelet sötét és szagos, esetleg véres is, akkor háziorvossal írass fel gyógyszert. Nekem a monurál bejött.

2018. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, kértem direkt erre teát és tablettát de eddig nem segitett. Tegnap este elkezdődött a nátha is és viszkető érzés a fülekben és torokban. Csak azt furcsállom hogy nem érzem mindig a csípő érzést
2018. okt. 9. 10:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezdek arra gyanakodni nem más e a baj
2018. okt. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!