Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be kell mennem az orvosi...

Be kell mennem az orvosi ügyeletre?

Figyelt kérdés
Már napok óta megy a hasam de nem akartam megint hiányozni a munka helyről de mivel ma már hánytam is így muszáj leszek orvoshoz fordulni.A gond az hogy ma már csak ügyelet lesz délután 5 órától.Délelőtt volt rendelés 8-11 -ig de ma délután dolgoztam volna menni is akartam de délben már hánytam is így maradtam itthon de így meg már a rendelésre nem tudtam be menni.Csak sürgősségi el látásra szoruló embernek kell be menni az ügyeletre nem ? vagy ezzel is be kell? Holnapi nap folyamán be megyek a rendes rendelésre kell gyógyszer meg tápénzre fel kell vetetnem magam.De ugye a táppénz mainaptól kell kapok úgy is a mai napra hogy ha csak holnap megyek be a rendelésre vagy be kell menjek az ügyeletre?

2018. okt. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi ellatasra szorulo az SBO-ra megy, ilyen tunetekkel mehetsz ugyeletre, de en mindenkepp racsorognek a haziorvosomra , hogy ha holnap megyek csak ki tudja e irni az elozo napot.
2018. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel pont elég holnap elmenni a háziorvoshoz.
2018. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nah most akkor be menjek vagy ne ? :O
2018. okt. 10. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a munkáltatódat ott biztosan nem te leszel az elsö ilyen eset, és megtudják mondani mit tegyél. Olyan is van aki éjszakai müszak elött közvetlen hány és nem tud bemenni.
2018. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szükséges az ügyelet, ha nem vagy rosszabbul. De ha sokat hánysz, akkor inkább menj be.


A házi orvos holnap tud adni táppénzes papírt a mai napra is, ha csak hozzá mész el, azzal nem lesz gond.

2018. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!