Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Enyhe hátfájás, időnkénti...

Enyhe hátfájás, időnkénti baloldali fejfájás, váll-kar-láb tompa fájdalom Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap edzésen gyakorlat után eléggé megszédültem,kicsit le is kellett üljek, csillagosan, szürkülve láttam. De ez sokszopr előp szokott dordulni,talán nem ennyire erős szédüléssel mivel relatív angy súllyal dolgozok, erőlködök. De minenki megszokott amúgy is. Szóval ez volt tegnap utána egy jó fél órát éreztem, hogy igen alacsony avérnyomásom, ilyen polip szerű érzés volt a végtagjaimban, mint mikor hirtelen áll fel az ember, csak erősebben. De 1-1.5órával rá semmi bajom nem volt. Ma a bal vállam alkaromon először aztán a bal lábamban a térdem fölött piciveltől lefelé ilyen tompa nyomó szerű "fájdalmat" érzek, mint mikor nagyon kifárad az izom mondjnuk sok futás végett. De nem edzettem akkora súllyal sem, annyi ismétlésben sem, hogy ez lenne a gond, és csak a bal lábam/karomban. Nem folyamatos, van, hogy 5-10percre, van, hogy 2-3órán át, aztán "szünetel". Valamint késöbb a fejemen bal oldalt egy kicsit szúró fájdalmat éreztem és utána a fejem bal része a halánték-fül feletti részen is fájt időszakosan. Kicsit hátam is érzem. Nem igazán tudom mi lehet a bajom. Stroke nemhiszem, mivel az azonnal jelentkezne, szívinfarktus talán... Nemtudom, bárki bármit tud mondani megköszönöm, csak érdekel. Orvossal már beszéltem.

2018. okt. 10. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!