Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős dohányosoknak az immunren...

Erős dohányosoknak az immunrendszerük gyengébb, és jobban fertőznek, tőlük kaphattam el valamit?

Figyelt kérdés
Nemzeti dohányboltban dolgozom, és 3 törzsvásárló többet krákog, köhög napok óta, mint szokott, és most én is enyhe torokkaparást érzek, és fázok itt a boltban, mit lehet tenni?. 22/L
2018. okt. 14. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább azért mert ősz van reggel ha reggel hideg van könnyen meglehet fázni
2018. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én dohányzom évek óta, nálunk az egész család beteg volt, nagyszülőkkel is napi a kapcsolat, köztük a gyerekünk, aki nagyon anyás, ettől függetlenül én voltam az egyetlen, aki nem betegedett meg. A munkahelyem fele is beteg volt, köztük az egyik kolléganőm, akivel egy irodában dolgozom.

Szóval nyugi, a dohányosok semmivel sem másabbak, mint a többi ember. Azért lettél beteg, mert neked magadnak gyenge az immunrendszered, ezért elkaptál egy fertőzést. Amit mellesleg ugyanúgy elkaphattál bárhol máshol, ahová emberek járnak.

2018. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!