Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Chron betegség? Milyen vizsgál...

Chron betegség? Milyen vizsgálatokra szamitsak?

Figyelt kérdés
Június elején kezdődött ez az egész amikor azt vettem eszre hogy mindentol hasmenesem van,nap 24ben feszülő érzést erzek a beleimben,vegbelben. Voltam dokinal csinalt különböző vizsgálatokat (hasi ultrahang,allergia vizsgálat,laktóz,kilegzeses). Vekonybel syndromara gondolt először amire kaptam Normix nevű antibiotikumot de csak rosszabb lett minden.. mondtam neki hogy édesanyám chron betegséggel szenved ezért szerintem örökölhettem. Chronosok ti miket tapasztaltatok? Mit esztek mi a tiltolistas? Mire szamitsak milyen vizsgálatokra?
2018. okt. 15. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy kiderült-e valami? Voltál vizsgálatokon?
2019. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen crohn beteg vagyok. Izotóp vizsgálat és a vastagbél tukrozes mutatta ki.
2019. ápr. 9. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy válaszoltál! Milyen most az állapotod, szedsz rá valamit? Nekem is lehet ez van, még most járok kivizsgálásra
2019. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!