Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyors segítségre lenne szükség...

Gyors segítségre lenne szükségem. Gyors megoldás?

Figyelt kérdés

Ma itthon maradtam a suliból mert a torkom nagyon fájt és reggel hőemelkedésem volt , plussz csupa takony vagyok és elég jól köhögök.

Voltam dokinál aki 4 napra kiírt.

írjatok hatékony dolgokat hogy előbb meggyógyuljak, mert szerdán lesz egy fontos dolgozatom és jó lenne ha addigra meggyógyulnák , jobban lennék.

Mi segíthet a torokgyulladáson gyorsan , és mit csináljak hogy előbb meggyógyuljak?



2018. okt. 15. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekvés, ágynyugalom, meleg tea, C vitamin és méz. Sok-sok méz.
2018. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok meleg folyadék, c-vitamin, pihenés/alvás, fújd az orrod amennyire csak tudod de azért ne sebesítsd ki
2018. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gőzölés szokott nekem beválni.
2018. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagymmatea. Lásd google.
2018. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ilyenkor szedem a multivitaminom, megfázás elleni gyógyszer, gyakrabban mosok kezet és fertőtlenítem is

teát anyira nem szeretem, de ilyenkor azt is iszok, minnél több fojadék kell

este fürdés után forró ital..

igyekszek minnél többet pihenni és rendesen fel vagyok öltözve álltalában 2-3 nap alatt meg is gyógyulok


táplálkozásra is figyelj oda, legyen erős a szervezeted

2018. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ment mindenkinek a zöld kéz.

Teát iszok és sok mézet eszek, pihenek , remélem hogy hamar meggyógyulok.

A szervezetem sajnos eléggé le van gyengülve, szóval szedek vitaminokat és immunerősítőket.

2018. okt. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!