Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a lábam a sok üléstől?

Lufisman kérdése:

Fáj a lábam a sok üléstől?

Figyelt kérdés

Egy 4-5 hónapja van így, hogy ha huzamosabb ideig ülök akkor a combom hátsófelétől egészen a hajlatig kellemetlenül fáj akár hetekig. Van erre valami megoldás?

Esetleg valami erősítő tornagyakorlat mert ez nagyon kellemetlen?



2018. okt. 17. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tornagyakorlatokat végzel már eleve? Ha semmilyet, akkor kezdj el bármilyen mozgást, de rendszeresen. Séta, futás, tánc, úszás, gimnasztika, bármi.
2018. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor rendszeresen sportoltam, akkor is egyfolytában fájt a térdem meg a combom, ha huzamosabb ideig kell ülnöm pl.egy széken. Egy hosszabb utazás nem kellemes élmény.
2018. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Piriformis szindrómának, vagy hasonló alagút szindrómának tűnik (a lábban is lehet ilyen, nem csak kézben, bár az a közismertebb).

Megoldás a megfelelő terápia, nekem kézben van alagút szindrómám, a közgyógyellátás nem igazán tudott segíteni, magán úton jutottam el megfelelő terapeutához, ha érdekel, és a főváros elérhető neked, akkor tudok hozzá elérhetőséget adni.

2018. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igaza van a 3-mas válaszolónak. Találtam különböző videókat és tornákat róla. Köszönöm a segítséget.

Az életbe sem jöttem volna rá.

2018. okt. 17. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem, hamarosan javulni fognak a tüneteid! :) (3. vagyok)
2018. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!