Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet anyukámnak?

Mi baja lehet anyukámnak?

Figyelt kérdés
A jobb oldalon az állkapcsán lett egy ilyen csomó és a jobb szemére is elkezdett homályosan látni meg nagyon magas mostanában a vérnyomása és a hangja is berekedt bár nem tudom hogy ez ehhez kapcsolódik-e... Majd elmegyünk orvoshoz de csak a jövőhétre kaptunk időpontot... Mi baja lehet? Valami daganat? Kérlek segítsetek! :((

2018. okt. 21. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akár az ügyeletre is ellehetne menni ezzel, ha nem akartok várni jövőhétig.
2018. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mandulagyulladás?
2018. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A homályos látás miatt valóban nem kellene várni.
2018. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre tippelnem kéne, akkor valami gyulladás, a csomó pedig ebből kifolyólag keletkező tályog. De ez tipp, látatlanba egy ilyet nem lehet megmondani. Lehet, hogy sajnos rosszabb dolog. Mióta tart ez az állapot? Szerintem nem rossz ötlet bemenni az ügyeletre, vagy hát mikor mentek orvoshoz?
2018. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomása már 2 hete magas, de a csomó meg a szeme az ma kezdődött és a rekedt hang is :((
2018. okt. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!