Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás vagy vírus?

Gyomorrontás vagy vírus?

Figyelt kérdés

Hajnal 4 óta 5x hánytam. Egész nap záptojás ízűt böfögök, rossz a gyomrom. Lázam, hasmenésem nincs.

Van az egyetemen ilyen vírus, nem tudom azt kaphattam-e el, vagy ‘csak’ gyomorrontás?

Tegnap este hurkát ettem, tejet ittam rá, chipset ettem kicsit később.

A víz is alig marad meg bennem, mit egyek, igyak?

20/f


2018. okt. 25. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fosnál, akkor a Bolus adstringenst javasoltam volna, mivel csak gyomorprobléma áll fenn, ezért a keserű fekete tea, diólevél tea ill. a széntabletta marad. Persze lehet, hogy a többi tünet majd később jön elő és akkor lázcsillapító is kellhet. Mindenesetre sok sózott fekete teát kell inni, enni legfeljebb száraz háztartási kekszet kétszesültet.
2018. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyomorrontásnak tűnik, ma koplalj és igyál sokat, de mindig csak egy kortyot, hogy ne menjen ki belőled. Ha nem áll el a hányás, akkor nem árt orvoshoz fordulni. Holnap is legfeljebb sós ropit egyél és sós vízben főtt burgonyát.
2018. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hanyasra a hideg coca colat mondják. Ki keverve a szensav. Bár a kisfiamnak nem segített. KB. 1honapja elkapta, egy éjjel 13x hányt. Másnap végig aludt, a víz sem maradt meg benne.latas is volt. Aztán felebredt és közölte h szomjas. U a meg 2x hányt, de ahogy jött úgy ment is a betegség. Jobbulást neked. Nem tufom ilyen esetben használ e a daedalon tabletta, Vagy jobb ha kijon gondolom.
2018. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!