Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van köztetek Lupusos (SLE)?...

Van köztetek Lupusos (SLE)? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Én 2 éve tudom, akkor hajhullással és állandó fáradtsággal mentem el a dokihoz, ahonnan tovább irányítottak a megfelelő intézménybe.


Évente kontroll van; a minap szív volt, ma tüdő, eddig minden jó, elkezdtük redukálni a gyógyszereket (Cellcept és Hydroxychloroquine (malária ellen). A doki nagyon derűlátó, de én azért félek..

.

Ti hogy küzdötök meg a tudattal?



2018. okt. 25. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy 5 hetes kórház után sikerült szépen rendbejönni, aztán 6 évig semmi. Most tavasszal 4. éve, hogy folyamatosan rosszul vagyok, kisebb hullámokban. Vannak félévek, mikor még iskolába sem tudok/tudtam járni, most szeptembertől is kezdtem egy újat, mert az előzőben egyáltalán nem tolerálták a hiányzásaimat, de azt is ott kellett hagynom, mert nem tudok járni egyszerűen. Kb. mindenhova úgy megyek, hogy kísérnek(busszal), vagy visznek autóval. Van, hogy napokig nem bírok felkelni az ágyból kb. Nekem a vesémet támadta meg nagyon. Én azt mondom, szerencsés vagy, ha nincsenek rosszulléteid, nagyon vigyázz magadra, mert ez egy lavina, ami nagyon megtud indulni és akkor nehéz megállítani.

Hova jársz orvoshoz? Ki az orvosod? Hány éves vagy?

2018. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!