Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhúzódhat ennyire egy vírusfe...

Elhúzódhat ennyire egy vírusfertőzés?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken elkaptam valami vírust. Ment a hasam, de 2 nap alatt kb 3x volt csak híg székletem, inkább csak fájt, disszkomfortérzés volt, meg puffadt voltam. Hányni nem hánytam csak nagyon hányingerem volt. A 3. naptól kezdett is múlni, nem is mentem orvoshoz, mivel nem voltak erős tünteim, folyadékfogyasztásra nagyon figyeltem, diétáztam. Inkább csak fájt a hasam és levert voltam. Aztán már a 4-5. napon kb el is múlt. Utána már mentem dolgozni. De aznap megint elkzedett szúrni görcsölni a hasam. Másnap megint nem tudtam menni sehová, mert megint hányingerem lett. Már eltelt az első nap óta 1 hét, és még mindig kicsit hányingerem van, disszkomfort érzés van a hasamban, néha puffadt, nincs étvágyam. Elhúzódhat ennyire egy fertőzés? A higiéniára nagyon figyeltem, kézmosás, fertőtlenítés, wc fertőtlenítés stb. Másnak is előfordult ilyen? Mennyi idő múlva múlt el teljesen?

2018. okt. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
probiotikumot szedtel vagy vmit?elhúzodhat igen. nekem több mint egy hónapig volt torokgyulladasom..:S de úgy veszem észre mostanaban több ideig betegek az emberek, baratnőm 3 hétig köhögött.
2018. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt azóta folyamatosan szedek.
2018. okt. 27. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen probiotikumot szedsz. Olyan kell, amelyik el is jut a vastagbélig. Pld. Pro gasztro 825
2018. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. És azt honnan lehet tudni, hogy eljut?
2018. okt. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!