Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek HIV pozitív?

Lehetek HIV pozitív?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy lánnyal (kb 1 hete) akinél már jóval több férfi is megfordult (prostituált), viszont csak gumival csináltuk kizárólag, de azóta furán érzem magam. Folyton fáradt vagyok, hiába alszom napi 10-12 órát és az elmúlt nap a torkom is elkezdett kicsit fájni, azt a tea többnyire orvosolta. Olvastam, hogy ezek a jellemző tünetek az AIDS kialakulására. HIV pozitív lennék? Menjek el szűrésre vagy várjak pár napot hátha javul?

2018. nov. 3. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen hogy fertőzött lennél, a lappangási idő 3-4 hét. Ha megnyugtat, menj el szűrővizsgálatra, az aktívan szexelőknél úgysem árt időről időre egy ilyen.
2018. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Szuresnek csak 6-8 het utan van ertelme, elobb nem tudjak kimutatni.

A hiv-fertozottseg pedig nem hoz ennyire gyorsan tuneteket - ha fertozott vagy, akkor mashonnan, mastol kaptad a virust.

2018. nov. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor így 1 hét után nem érdemes még szűrésre menni? Várjak vele?
2018. nov. 3. 02:36
 4/14 hollófernyiges ***** válasza:
27%
A tünetek egy-két héten belül jelentkeznek, de ez akármi lehet. A leggyorsabb ha a csajjal csináltatsz egy tesztet, de 2-3 hét után már jó eséllyel nálad is kimutatható, tutira meg olyan 1-2 hónap múlva.
2018. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hollófernyiges ***** válasza:
De a gumi amúgy nagyon jól megfogja, szóval ne aggódj túlságosan.
2018. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azért biztos ami biztos alapon elmegyek majd szűrésre.

Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 3. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért jár valaki prostikhoz, ha utána meg csak parázik.
2018. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tesztet 2-3 hétnél előbb nem érdemes megcsináltatni.
2018. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha védekeztetek, nem valószínű a fertőzés. Ezek a tünetek amúgy nálam is megvannak, és tudod minek írhatóak fel? November van, ramaty idő, bejön a hidegfront és év vége van. Az emberek ilyenkor nyűgösebbek, fáradtabbak, ramatyabb állapotban vannak. Ne reagáld túl.


Plusz még egy dolog: ha HIV fertőzésed lenne, akkor lázas is lennél (38 C +) és lenne kiütésed is a kezeden és a nyakad/mellkasod környékén.

2018. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kilenceske, a HIV fertozesnek nincsenek ilyen tunetei, amit irsz, az mar az AIDS.


Kerdezo, hogy vagy? A faradtsag megmarad, talan medve voltal elozo eletedben es teli alomra vagysz most is - ezzel en is igy vagyok :D

Szedj D vitamint, az segit!

2018. nov. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!