Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet limfóma? Nagyon félek.

Ez lehet limfóma? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok, körülbelül 3 hete belázasodtam, eleinte nem foglalkoztam vele, de nem múlt, így mérni kezdtem, 39 fok ( sosem vagyok lázas ) LEmentem dokihoz, csináltatott vérvételt, aztmondta vírus. A vérvételnél az ldh magas volt egy kicsit ( 1db + jelet ) írtak mellé és a crp is bár az tényleg épphogy átlépte a határt. Doki azt mondta az ldh kicsit magas de lehet futástól, mert versenyen voltam, igaz még hetekkel előtte. A láz ezekután megszünt, azóta sem jött vissza, de felfedeztem, az első duzzadt nyirokcsomot jobboldalt lent a nyakamon. Kb 1,5-2cm lehet, több mint két hete ott van, és közben baloldalt még felfedeztem több duzzadt nyirokcsomót is. Mindegyik mozgatható, nem fájnak. Egyébként jól vagyok, nincsen se láz se izzadás, se fáradékonyság, csak ezek a nyirokcsomók, viszont ezek nagyon aggasztanak. Orvoshoz ma megyek meg holnap ultrahangra de addig valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez? Egész nap ezen jár az agyam sajnos, volt akinek így kezdődött a limfóma? 24/F

2018. nov. 5. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Nincs baj, ugye?:)
2018. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs, minden rendben, volt UH is, ott is azt mondták hogy meg van duzzadva de semmi rendellenes nincs :)
2018. nov. 21. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor minden oké ^-^
2018. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!