Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Összefügghet-e az, hogy...

Összefügghet-e az, hogy nagyon sok energiaitalt iszok évek óta és zsibbad a kezem, fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

3-4 éve kezdtem el energiaitalt inni. Mostanra már napi 4-5 dobozzal iszok. 1 hónapja kezdett el a fejem annyira fájni hogy nem birok semmit se csinálni. Ha felkelek szédülök, megkell kapaszkodjak hogy ne essek el. És a kezem is zsibbad.

Ha nem iszok energiaitalt gyengének érzem magam, és ideges vagyok.

Nem szoktam nagyon orvoshoz járni, de most ugy vagyok vele hogy elkene mennem hátha valami baj van.

Szerintetek mit tegyek?

Nem tudom szamit-e valamit, de dohanyzok is.

Normális válaszokat várok. :)


2018. nov. 7. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval évek óta mérgezed magad napi 4-5 doboz energia itallal és cigivel, aztán csodalkozol, hogy egyre szarabbul vagy? Persze, hogy összefügg, ha így folytatod, a szervezeted lassan feladja és meghalsz.
2018. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Függő vagy,szenvedélybeteg,persze,hogy rossz a közérzeted,ha nem iszol energiaitalt,a dohányzásról nem is beszélve.

Fokozatosan hagyj fel indkettővel,bár szerintem az a tipikus "proli" típus vagy,aki erre képtelen,hiszen akkor nem is nyúltál volna egyikhez sem.Gondolom a piálás sem áll tőled távol.

Bár,azért egy próbát megérne.Elmehetsz orvoshoz,de hülyének őt sem lehet nézni.

2018. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom magasvérnyomásod lett.A koffein és a nikotin érszűkítő hatású.
2018. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!