Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allando hanyingerem van, mi...

Allando hanyingerem van, mi lehet a baj? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Szoval minden ugy kezdodott, hogy masfel evvel ezelott vizsgaim heten, minden nap hanyingerrel keltem, es hanytam is. Azt mondtak a stressz..en elhittem, remeltem, hogy tenyleg csak ennyi..Majd ra par honapra raszantam magam, hogy elmegyek egy magan belgyogyaszhoz, mert a hanyingerem,hanyasom utana is szinte minden napos volt. Az orvos felirt 2 fajta gyogyszert, elkuldott vervetelre es egy laktuloz kilegzo tesztre. A teszt 20ig jo, nekem 155 volt az eredmenyem az utolso fujas utan. Ezzel a papirral mentem el egy magan gasztroenteorologushoz, aki kiirt egy antibiotikumot, probiotikummal, mert ez csak egy belflora eltolodas. Beszedtem..es most itt vagyok ugyanolyan hanyingerrel..savam van folyamatosan..inzulinrezisztens dietat csinalok es kozben gyomorfekelyre gyanakszok. Meg annyi, ha koran kelek erosebb a hanyinger..ezt nem tudom mihez kotni, de ha keveset alszok sokkal rosszabb.Szerintetek? Mar egy vagyom volt az orvoshoz jarkalas es a gyogyszerek..a hanyinger megsem mulik..igy nemhogy dolgozni nem lehet vagy iskolaba jarni, de elni sem..segitsetek!
2018. nov. 7. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Folyamatos sav és állandó hányinger lehet refluxtól is, nekem ugyanez volt, háziorvos írt fel rá gyógyszert, amit 3-4 hónapig szedtem, mellette persze diéta. Most Peridot vizet iszom étkezések előtt, ez is segít ha sok a savam.
2018. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!