Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy bélelzáródás?

Lehetséges, hogy bélelzáródás?

Figyelt kérdés
Néhány napja fáj a hasam.Reggelente van kevés székletem, de ma egész nap fájt a hasam puffadok és zuborog a nyomrom.Nagyon sokszor kell pisilnem is.

#hasfájás #puffadás #élelzáródás
2018. nov. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen ha nem múlik a fájdalom és nem megy tőled a szèl akkor menj orvoshoz vagy igyál zöld teát valamint mèg talán a rágózás segíthet.

Nekem sajnos volt 2x bél műtétem 12. èvesen nekem is nagyon fájt a hasam nem bírtam nagy wc-re menni valamit csak pisilni bírtam.

Emelet hányás is kísérte a dolgot.

Az orvos ajánlotta a rágozást és a teát is műtétek után

22.L

2018. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1#vagyok mert a rágózás segíti a gyomor működését és azt mondta ha fáj a hasam vagy ha puffadást èrzek akkor rágozak vagy igyak néha zöld teát tisztítja a beleket
2018. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy csak banális bélhurut.
2018. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs. Ha van reggel székleted, akkor nincs bélelzáródás. Sok más miatt viszont fájhat.
2018. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok borsmenta teát, valszeg csak akut gastritis.
2018. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!