Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
Bulimic Royalty nevű felhasználó kérdése:

Régóta Bulimiás vagyok. Ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a gyomrom és tisztára hányingerem volt :/, és nem szándékosan taccsoltam de csak ilyen zöld és sárga keserű valamit az mitől lehetett?

Lehetett a hashajtó túladagolástól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mia, hányás, fogyókúra

nov. 8. 20:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Ami kijött belőled, az epe! Ne tedd tönkre magad! Jársz pszichológushoz? Muszáj!!!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/32Időpont nov. 8. 20:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok.Értem.

# 2/32Időpont nov. 8. 20:56 Privát üzenet
A hánytatás, szándékos, hosszú ideig tartó hashajtózás szörnyű dolgokat művel a testtel. Menj el a háziorvosodhoz, mesélj el neki mindent őszintén és ő el fog küldeni további kivizsgálásra. Illetve javasolni fogja a pszichológust, mert nem elég a testet rendbehozni.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/32Időpont nov. 8. 21:31 Privát üzenet

Epe volt. A gyomorsav szétmarja a gyomrodat. Igen hamar gyomorfekélyed lesz, amire a szervezeted figyelmeztet.

Ha még nem tetted meg, azonnal fordulj pszichológushoz!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/32Időpont nov. 8. 22:44 Privát üzenet
Hany eves vagy? Szuleid tudnak rola es az orvosod? Nem szabad ezt tenni hidd el biztosan szep vagy fogadd el onmagad,mindenki ugy szep ahogy van ne tedd tonkre a tested es az eletes...Sajnos epet hanytal es a gyomorsav ki fogja kesziteni a gyomrod. Egyel normalisan es egeszsegesen ugy majd helyreallsz...Es semmi gyogyszer!

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/32Időpont nov. 8. 23:18 Privát üzenet

A bulimiától volt: epét hánytál, mert nem eszel rendesen.

Még menstruálsz?

Menj orvoshoz minél előbb!

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/32Időpont nov. 9. 07:01 Privát üzenet
...na mégegy hullajelölt. Feleslegesen külditek orvoshoz, úgyse' fog elmenni.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/32Időpont nov. 9. 09:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Orvoshoz és pszichológushoz nem akarok menni.Miával fogyózom.:) Köszönöm jól vagyok már.:) Vettem a gyógyszertárban savlekötőt.:)

# 8/32Időpont nov. 9. 09:16 Privát üzenet
Oké, akkor tedd visszafordíthatatlanul tönkre a szervezetedet, lyukadjon ki a gyomrod és borzalmas kínok között halj meg! Igen, ez vár rád, csak mert ennyire hülye vagy!

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/32Időpont nov. 9. 09:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem igaz.

# 10/32Időpont nov. 9. 09:40 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keserű zöldség árt a halaknak? Reggel adtam cukkinit, és most lomha lett két márnám.
3 pohár bortól másnap reggel hánytam. Mikor már nem volt mit, akkor keserű habszerűt, sokszor. Töménytől nem hánytam (kicsit rossz volt azért másnap), pedig sokkal többet ittam...
Eléggé felöntöttem a garatra, másnap reggel nagy mennyiségben, sokszor színtiszta sárga folyadékot hánytam. Büdös és keserű volt. Mitől lehet ez? Egyébként bírom az alkoholt, sosem volt még ilyen.
Reggel ébredéskor keserű a szám, nem dohányzom, mitől van ez, valami betegség?
Ma még nem ettem semmit. Reggel 7 óta fönn vagyok.6 szem éhségcsökkentő-anyagcseregyorsító bigyót bevettem eddig. Van előttem egy zacskó mandula, sajt, méz, és keserű kakaó. Mit tegyek?
Sürgős, reggel óta hányok, nemtudom hogy mitől, most hánytam ki a vizet, és valami sárgás keserű izé, csak 3 tól van doki, mitől lehet ez? 30 hetes km

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!