Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami betegség a háttérben? 35 éves vagyok, gyakran keresem a neveket, szavakat, úgy érzem szellemileg fáradt vagyok vagy csak szellemi fáradság ez?

Figyelt kérdés
Elég rossz táplálkozásom van gyerekkorom óta,napi két-háromszor eszek kevesett,de van rajtam pici túlsúly,és elég monoton a munkám,gyári sori munka,ráadásul nem alszok valami jól 10-kor fekszem és 4.40-kor kelnem kell,megébredek úgy 2-3 szor és minden hónapban 3 szor megyek be szombaton dolgozni.
2018. nov. 10. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem bírom a magasat és az emeleten van az öltöző és az étkező,na most amikor felmegyek a falhoz lapulva tudok csak végig menni és nagyon komoly egyensúly zavart érzek ott fent,olyan mintha a mélység húzna maga fele,mint amikor spicces az ember és próbál egyenesen végig menni.


Ez szerintetek a magasságtól való félelem vagy más is lehet esetleg?



A szellemi hanyatlásom nagyon durva,a nagynéném családi nevén is gondolkodtam 1-2 percig,néha nagyon gáz tud lenni.


Szerintetek csak szellemi fáradság vagy más baj van?

Remélem nem ilyen korai elbutulás lesz.

2018. nov. 10. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress fel orvost, de ezt mi így láthatatlanul nem tudjuk megmondani. Mert ez kb. A kialvatlanságtól kezdve az agydaganatig bármi lehet.

Amit tudok javasolni. Fejts keresztrejtvényt, sudokuzz...stb ha valóban a szellemi fáratsag a gond, trenírozni kéne kicsit az agyad.

2018. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy egészségtelen életet élsz. Próbálj meg ezen javítani. Több alvás, egészséges étkezés, sport, megfelelő kikapcsolódás, pihenés. Memóriára ahogy előttem írták, jót tenne a trenírozás, mert amit nem használunk, az "elsorvad". De mielőtt bármi drasztikus változást vezetnél be, látogasd meg a háziorvosodat a biztonság kedvéért.
2018. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,igazából itthon picit tornászok az ülő munka miatt (heti 4 alkalommal 30-40 percem torna,ilyen rövid fitness gyakorlatok,amúgy,nem iszok,nem cigizek,csak kevesett eszek)


De majd probálok változtatni.

2018. nov. 17. 15:53
 5/5 metaljohsy válasza:
Nekem az inzulinrezisztenciától lett kegyetlen memória zavarom, mintha hiányos lenne az agyam puzzle-ja, fáradt vagyok állandóan, mintha soha nem aludnék rendesen, sokat szédülök is... Borzalmasan zavar engem is. :/
2019. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!