Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A múlthét előtti héten nem hasmenésem volt, de sokszor jártam WC-re múlthéten végig rosszul voltam ez erős hányinger formájában jelentkezik és volt amikor kapaszkodnom keltet annyira elszédültem, sokszor fel vagyok puffadva és kemény a hasam. jó pár napja kis pontban görcsöt kezdtem el érezni a mellkasom bal oldalán most nagyon picit lejjebb is érzek valamit, de ilyen nagyon fura érzést mintha belül lenne van nyomná valami nem fáj, de nagyon rossz érzés. Nem tudom hogy összefügg e a kettő. Vagy hogy köze lehet hogy 5-6 órákat alszom vagy hogy most februárban májgyulladásom volt(gammaherpesvirus mononucleosis) Mi okozhatja ezt mi lehet ez?

2018. nov. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de ennyi rosszullét után azonnal orvost kellene felkeresni, ennyi tünettel..Lehet epe, máj, bármi, orvos tudja megmondani, nem kellene várni
2018. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2018. nov. 27. 22:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez is za én kérdésem, még mindig rosszul vagyok voltam pár vizsgálaton, de az orvos csak ezeket a gyogyszereket írta fel és kb ennyi.
2018. nov. 27. 22:30
 4/4 anonim válasza:
Azóta mi történt?
jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!