Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogorvoslás, szájszag?

Fogorvoslás, szájszag?

Figyelt kérdés
Fogorvosnál milyen módszerekkel szokták vizsgálni ha valaki szájszagtól szenved?

2018. nov. 12. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Orral, általában
2018. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces voltál. :)
2018. nov. 15. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem viccnek szántam:D

Amúgy nyilván meghallgatja a panaszaidat, felveszi az anamnézist, utána a statuszodat (megnézi milyen a szajhigiénéd). Egyébként a szagélmény, mint szubjektív vizsgálómódszer létezik. Ezen kívül haliméterrel is lehet mintát venni.

2018. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, már valamennyire utána böngésztem.

Halitózisra gondolok, mivel volt gyomor és béltükrözésem, ahol minden jó volt. Már többször vizsgáltattam emiatt magam de csak a fogköveimet szedték le, pedig sokkal rosszabb annál a leheletem, a fogkő nem okozhat ilyen rossz leheletet.. Aztán elmentem fül-orr gégészhez, gócosak voltak a manduláim, kiműtettem őket. Azt hittem vége lesz a rémálomnak, de nem lett... Elmentem magán fogdokihoz, kiszedtek egy gócos bölcsességfogat, utána sem lett jobb. A nyelvem lepedékes, hiába használok nyelvkaparót. Mosok rendesen fogat, használok fogselymet. 21 éves vagyok, és ez rendesen megpecsételte az elmúlt éveimet... Mindig is zárkózott típus voltam, de minden rosszabb lett. Ezért írtam ki a kérdésem. Orrmandulám úgy tudom nem rossz, mert csak a garatmanduláimra ajánlották a műtétet.

2018. nov. 18. 09:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy mások is érzik, a párom például.. És nekem is kellemetlen a szájízem.
2018. nov. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!