Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig jár a táppénz?

Meddig jár a táppénz?

Figyelt kérdés

Üdv érdeklődnék hogy mennyi táppénzt lehet ki venni egy évben?

Március óta vagyok a cégnél sajnos elég gyenge az immunrendszerem ás mindig minden hülyeséget el kapok.

Most is meg vagyok fázva be lázasodtam így nem szeretnék be menni mert sok értelme nem lenne.Eddig még minden hónapban voltam tápon sajnos pár napokat. 3-5 ig terjed ez az idő intervalum egy hónapban.

ki rúghatnak ezért? vagy származhat belőle egyéb problémám? sajnos nem tehetek róla.



2018. nov. 12. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Bárkit bármikor ki lehet rúgni, csak jól meg kell indokolni. A betegség nem indok. 2 év alatt összesen 365 nap táppénz jár.
2018. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ők sem tehetnek róla és kirúghatnak, igen. Gondolom ha te lennél cégvezető és a beosztottad állandóan beteg lenne, akkor te is elgondolkoznál, hogy alkalmazod-e továbbra is.
2018. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!