Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez vakbélgyulladás?

Szerintetek ez vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj lent a hasam, nagyon bugyog, puffad es és néha nyilal felülre is. Nehezen tudok kiegyenesedni. Székrekedésem is van. A lázam ugyan nem mértem, de a szemem reggel óta szúr, mintha láz kísérőtünet lenne. Olvastam valahol ha a jobb lábad felemeled, és faj, akkor az is egy tunet. Ez is megvan. Szerintetek?
2018. nov. 13. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor indíts az orvoshoz - ezt el kell mondani orvosnak, ő tudja megállapítani ó, mi a baj.
2018. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem "mi" nem vagyunk orvosok.
2018. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Menni fogok orvoshoz de csak később fog rendelni. Gondoltam, hogy valaki esetleg akinek ilyen tünetei voltak, irna valamit. Azert köszönöm a valaszokat!
2018. nov. 13. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pont ilyen tüneteim voltak, bele is haltam.
2018. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rettenetesen vicces vagy.
2018. nov. 13. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás gyanúval AZONNAL orvoshoz kell menni!
2018. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, valóban gyanús volt, beküldtek a kórházba, de egyenlőre úgy néz ki, nem vakbél, hanem valami bélgyulladás. Remélem nem derül ki mégis, hogy vakbélgyulladás. Köszönöm a válaszokat! És azért így a végére hozzátenném, hogy ez tényleg nem játék, azonnal menjetek orvoshoz ha gyanakodtok, mert itt tényleg egyből cselekedni kell. Nekem is azonnal branült helyeztek be, ha műteni kellene.
2018. nov. 15. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!