Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » (Új) barátnőm (ott lent) nem...

(Új) barátnőm (ott lent) nem jó illatú (tipikus halszag). Állítása szerint volt nőgyógy. És minden rendben. Létezhet ez így?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van egy jellegzetes szaga, ha épp úgy van. függhet attól is akár, hogy mit evett aznap. nekem is büdösebb, ha pl. sok fokhagymás dolgot eszek. ha nem viszket neki, nem ég, nincs rendellenes folyása, és a doki szerint is minden ok, akkor minden ok.
2018. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, akkor nincs is mit tenni (?) Pedig ez azért eléggé zavaró, bizonyos helyzetekben - kunniling... - pedig azt nagyon szeret(ném) neki csinálni - de nem bírom sokáig - vagyis nagyon hamar abbahagyom, mert zavar. Ő nem is nagyon akarja engedni, hogy csináljam - csak sajna engem nagyon izgat és vonz (ha nem lenne a neg. tényező
2018. nov. 13. 12:12
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem normális dolog ez, de van halszag szindróma amúgy, bár az nem csak ott érződik.
2018. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És ciklustól függően nincs változás? Mindig ugyanolyan rossz szaga van?

Egyébként ha adhatok tippet, próbálj vele közös fürdőt venni (kádban ülőset), az romantikázásra is jó, és utána valószínű nem lesz olyan szaga. Natúr fürdősók még kifejezetten jót is tehetnek, pl. sós ülőfürdőt is szoktak ajánlani nőgyógyászati okokból, mivel a só antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású. Emlékeim szerint egy bögrényi só kell egy kád derékig érő vizébe, de a neten biztosan találni fogsz pontos leírást.

2018. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!! Max az jöhet szóba, hogy beleül egy lavor vízbe, mert nálunk (vagyis nála is és nálam is csak tusolási lehetőség van) vagyis nála van kád, csak nincs fűtés a fürdőszobájában - ezért csak tusolhat ott is)(ja, fűtés az nálam sincs, de zuhanykabin esetén csak az a néhány másodperc "izgalmas", amig az ember átér a szobába...

Általában van neki a szag - de, a múltkor mintha nem éreztem volna (vagy félelemből/reflexből hamar abbahagytam azt a "tevékenységet" kunni..igazából klito..ingerlés orál

2018. nov. 13. 12:45
 6/12 anonim ***** válasza:
A tipikus halszag bakteriális vaginózisra jellemző. Mikor volt nőgyógyásznál?
2018. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néhány hete - de már az előtt is érezhető volt - vagyis nem a vizsgálat után keletkezett a kellemetlen szag...
2018. nov. 13. 18:41
 8/12 A kérdező kommentje:
és mi ez a betegség - és mit lehet tenni az elmúlásáért?
2018. nov. 13. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán a hüvelyi pH felborulása miatt elszaporodnak azok a baktériumok, amik normál esetben nagyon kis mennyiségben vannak a hüvelyben. Enyhébb esetben elég egy pH helyreállító kúra (pl. Lactofeel, Gynoflor, Vagilact stb., mind vény nélkül kapható), ha ezekre nem szűnik meg, akkor orvos tud rá kúpot vagy gyógyszert írni.

Egy Lactofeel kúrát simán kipróbálhatna, baja biztos nem lesz tőle, max. nem használ.

2018. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem értem, hogy a doki azt mondta nincs gond, de valami mégis van.
2018. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!